New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün, Halk TV’de

Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün, Halk TV'de yayınlanan Siyaset Rüzgarı programına konuk olarak 19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'mizi anlattı.

1500 sanatçı Büyükçekmece’de

Uluslararası Folklor Festivalleri ve Geleneksel Sanatlar Organizasyon Komitesi (CIOFF) tarafından altı kez dünyanın en iyi kültür ve sanat festivali seçilen Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali bu…

Sözcü gazetesinden Hande Zeyrek ile röportaj

Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün, Sözcü gazetesinden Hande Zeyrek ile 19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'mize dair keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Posta gazetesinden Alev Gürsoy’u ağırladık

Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün, 19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'mizi Posta gazetesinden Alev Gürsoy'a anlattı.

Number1 FM’de Kadir Çetin’in konuğu Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün

Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün, Number1 FM'de Kadir Çetin'in programına konuk olarak 19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'mizi anlattı.

Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün, Radyo Alaturka’da

Belediye Başkanımız Dr. Hasan Akgün, Radyo Alaturka'da yayınlanan Pınar'ın Dünyası programına konuk olarak 19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'mizi anlattı.
Tüm Hakları T.C. Büyükçekmece Belediyesine aittir.