New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
14:00

DOĞANIN YÜZLERİ ATÖLYE ETKİNLİĞİ “İNSAN HİKAYELERİ”

Yer: Kültürpark / Müze

15:00

ULUSLARARASI ATÖLYE BAYRAMI GELENEKSEL EL SANATLARI SERGİ AÇILIŞI CAM VE AHŞAP ÇALIŞTAYI “DOĞA AŞKINA”

Yer: Kültürpark / Kervansaray

12:00

ÇELENK SUNUMU ve SAYGI DURUŞU

Yer: Taksim Meydanı Cumhuriyet Anıtı

18:30

ULUSLARARASI GÜLER ERTAN FOTOĞRAF YARIŞMASI SERGİSİ

Yer: Belediye Meydanı

19:00

AHŞAP GEMİ MODELLERİ SERGİSİ

Yer: Yeni Belediye Hizmet Binası

19:30

AYHAN TOMAK ‘’BARIŞ VE HAYAT’’ Heykel ve Tasarım Sergisi

Yer: Yeni Belediye Hizmet Binası

21:00

KORTEJ BÜYÜKÇEKMECE

Yer: Kordonboyu

22:30

FATİH ERKOÇ KONSERİ

Yer: Belediye Meydanı

17:30

TEMİRCİ SERGİSİ

Yer: AKM İbrahim Çallı Sanat Galerisi Önü

18:00

"AHŞABA DOKUNMAK" AHŞAP YONTU SERGİSİ

Yer: AKM İbrahim Çallı Sanat Galerisi

18:20

CAMA DOKUNMAK SERGİSİ

Yer: AKM Türkan Saylan Fuaye

18:45

DÜNYA MÜZİK ENSTRÜMANLARI SERGİSİ

Yer: AKM Türkan Saylan Fuaye

19:00

FESTİVAL SEVGİ BAHÇESİ OLUŞTURULMASI VE BARIŞ KÜTÜĞÜNE ÜLKE PLAKETLERİNİN ASILMASI

Yer: Kültürpark

19:30

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ, “FESTİVAL ŞEKERLERİ SERGİSİ”

Yer: Kültürpark

19:45

İSTANBUL KENT ORKESTRASI – MEHTERAN GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark Mimarsinan Heykel Yanı

22:00

FESTİVAL AÇILIŞI ÖZEL DANS GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark  Kanuni Sultan Süleyman Köprüsü Karşısı

22:30

AÇILIŞ ÖZEL MODERN DANS GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark  Kemal Sunal Amfi Tiyatro

22:45

RESMİ AÇILIŞ SEREMONİSİ

Yer: Kültürpark  Kemal Sunal Amfi Tiyatro

11:00

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI

Yer: Büyükçekmece A.K.M.

19:40

MODERN DANS GÖSTERİSİ – UYKUSUZLAR GRUBU

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

19:50

LATİN DANSLARI GÖSTERİSİ – ÇOCUK GRUBU

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

20:00

ALTIN KÖPRÜ HALK DANSLARI AKADEMİSİ RİZE YÖRESİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

20:15

KONUK ÜLKELERİN HALK DANSLARI GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

21:15

ALTIN KÖPRÜ HALK DANSLARI AKADEMİSİ İZMİR YÖRESİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

21:25

ULUSLARARASI GÜLER ERTAN FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

22:30

SİMGE KONSERİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

19:50

BACHATA DANS GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

20:00

ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI AKADEMİSİ - KAFKAS YÖRESİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

20:20

KONUK ÜLKELERİN HALK DANSLARI GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

21:40

ALTIN KÖPRÜ HALK DANSLARI AKADEMİSİ MARDİN YÖRESİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

22:00

SPONSORLARA PLAKET TÖRENİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

22:30

FERHAT GÖÇER KONSERİ

YER: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

11:00

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI

Yer: BÜYÜKÇEKMECE A.K.M.

16:10

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ ÇAĞDAŞ DANS YARIŞMASI

Yer: BÜYÜKÇEKMECE A.K.M

19:50

SİRTAKİ DANS GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

20:00

ALTIN KÖPRÜ HALK DANSLARI AKADEMİSİ ADIYAMAN YÖRESİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

20:35

KONUK ÜLKELERİN HALK DANSLARI GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

21:30

ALTIN KÖPRÜ HALK DANSLARI AKADEMİSİ KIRKLARELİ YÖRESİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

22:30

FATMA TURGUT KONSERİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

11.00-14:00

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI.

Yer: BÜYÜKÇEKMECE A.K.M.

16:00

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ ÇAĞDAŞ DANS YARIŞMASI

Yer: BÜYÜKÇEKMECE A.K.M.

19:50

MODERN DANS GÖSTERİSİ - KURALSIZLAR GENÇLER GRUBU

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

20:00

ALTIN KÖPRÜ HALK DANSLARI AKADEMİSİ TRABZON YÖRESİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

20:15

KONUK ÜLKELERİN HALK DANSLARI GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

21:45

BASIN BAŞARI ÖDÜLÜ (DENİZ ZEYREK) & BASIN ONUR ÖDÜLÜ (OKTAY EKŞİ) ÖDÜL TÖRENİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

22:30

MUSA EROĞLU KONSERİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

13:30

TÜRK YEMEKLERİ SERGİSİ

Yer: Tüyap Fuar Merkezi

19:30

ZUMBA MASTERCLASS DİDEM ZEYBEK VE EKİBİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

20:00

KONUK ÜLKELERİN HALK DANSLARI GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

21:15

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ ÇAĞDAŞ DANS YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

21:40

KÜLTÜR VE SANATTA YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜL TÖRENİ (OYA BAŞAR/SELÇUK YÖNTEM)

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

23:00

FESTİVAL KOMİTESİ TEŞEKKÜR TÖRENİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

23:30

ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

00:00

FESTİVAL KAPANIŞ HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark, Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

Tüm Hakları T.C. Büyükçekmece Belediyesine aittir.