New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)
27
TEMMUZ
' 2018
19. ULUSLARARASI BÜYÜKÇEKMECE KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ
  • 00
    Gün
  • 00
    Saat
  • 00
    Dakika
  • 00
    Saniye

[ PROGRAM ]

12:00

ÇELENK TÖRENİ

Yer: Taksim

19:00

ANTİKA FİNCANLAR SERGİSİ

Yer: Belediye Hizmet Binası Sergi Açılışı

21:00

HALK OYUNLARI GRUP GÖSTERİLERİ

Yer: Sinanoba - Barış Manço Parkı

22:00

ALPTUĞ ÖZDEMİR KONSERİ

Yer: Büyük Atatürk Parkı

22:30

DOĞUKAN MANÇO DJ PERFORMANSI

Yer: Büyük Atatürk Parkı

15:00

ULUSLARARASI BÜYÜKÇEKMECE BEBEK ÇALIŞTAYI ‘Bİ DÜNYA BEBEK’ SERGİSİ

Yer: Kültürpark - Müze

15:30

ULUSLARARASI EL SANATLARI SERGİSİ ATÖLYE BAYRAMI HER ŞEY DOĞADAN GELENEKSEL EL SANATLARI SERGİSİ

Yer: Kültürpark - Kervansaray

21:00

KORDON BOYU KORTEJ

Yer: Büyükçekmece Sahil

22:30

FATİH ERKOÇ KONSERİ

Yer: Belediye Binası Önü

17:30-18:30

BÜYÜKÇEKMECE AKM SERGİ AÇILIŞLARI

- 9. ULUSLARARASI GÜLER ERTAN FOTOĞRAF YARIŞMASI SERGİSİ - TAŞLARIN DİLİ - MOZAİK SERGİSİ - DÜNYA MÜZİK ENSTRÜMANLARI SERGİSİ Yer: Büyükçekmece AKM

18:30

İSTANBUL KENT ORKESTRASI - MEHTER TAKIMI GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark, Kanuni Sultan Süleyman Çeşmesi Önü

19:30

SEVGİ BAHÇESİ OLUŞTURULMASI VE BARIŞ KÜTÜĞÜNE ÜLKE PLAKETLERİNİN ÇAKILMASI

Yer: Kültürpark

19:45

HAYDİ RASTGELE SERGİSİ DERYA TECİMER VE ÖĞRENCİLERİ

Açıklama: Mimarsinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü Derya Tecimer ve Öğrencileri Serigisi Yer: Kültürpark

22:00

BARIŞIN SU İLE DANSI

Yer: Kültür Park

22:30

BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYESİ SAHNE SANATLARI DOĞADAN SAHNEYE DANS GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

22:45

RESMİ AÇILIŞ SEREMONİSİ

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

13:00

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI

Yer: Büyükçekmece AKM

13:00

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI

Yer: Büyükçekmece AKM

21:35

9.ULUSLARARASI “GÜLER ERTAN” FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Yer: Kültürpark- Kemal Sunal Amfi Tiyatro

22:00

SELDA BAĞCAN KONSERİ

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

20:30

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatro

22:00

ANA SPONSOR VE ALT SPONSORLARA PLAKET TÖRENİ

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

22:15

EDİS KONSERİ

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

13:00

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI

Yer: Büyükçekmece A.K.M

20:35

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI

Yer: Kemal Sunal Amfi Tiyatro

22:00

KONSER MANUŞ BABA

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatro

13:00

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI

Yer: Büyükçekmece AKM

19:10

ÇOCUK EL SANATLARI ATÖLYESİ SERGİSİ

Yer: Kültürpark

20:00

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatro

21:30

ULUSLARARASI HEYKEL SEMPOZYUMU PLAKET TÖRENİ

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatro

21:45

YILIN BASIN ÖDÜLÜ - ALTAN ÖYMEN YILIN BASIN BAŞARI ÖDÜLÜ - İSMAİL SAYMAZ

22:00

ŞEVVAL SAM KONSERİ

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatro

13:00

TÜRK YEMEKLERİ SERGİSİ

Yer: Kültürpark

20:15

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

21:25

KÜLTÜR VE SANATTA YAŞAM BOYU BAŞARI ÖDÜL TÖRENİ

Açıklama: Rutkay Aziz - Nevra Serezli Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

23:00

FESTİVAL KOMİTESİ VE JÜRİ ÜYELERİNE TEŞEKKÜR TÖRENİ

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

23:30

ULUSLARARASI ALTINKÖPRÜ HALK DANSLARI YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

00:00

FESTİVAL KAPANIŞ HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ

Yer: Kültürpark - Kemal Sunal Amfi Tiyatrosu

64
ÜLKE
1350
SANATÇI
10
SERGİ
9
KONSER

[ GALERİ ]

[ MEDYA ]

[ FESTİVAL ALANI ]

Tüm Hakları T.C. Büyükçekmece Belediyesine aittir.